+36 66 430 881

Csaba Metál Zrt.

Tervezőmérnök (Békéscsaba)

Feladatok
  • Vevői 2D/3D adatok vizsgálata gyárthatósági szempontok szerint
  • Meglévő adatok módosítása vevői igények, gyártási tapasztalatok alapján
  • Gyártási dokumentáció (2D, 3D) létrehozása
  • Tervek dokumentálása, naprakészen tartása
  • Részvétel az árajánlat elkészítési folyamatban
  • Együttműködés a társterületekkel
  • Szükséges pótalkatrész utánpótlásának biztosítás

Elvárások
  • Aktív CAD programismeret, Catia ismerete előny
  • CAM, CNC ismerete előny
  • Önálló munkavégzés
  • Projektszemlélet
  • Felsőfokú gyártástechnológus / gépészmérnök végzettség
  • Angol és/vagy német aktív nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat előny
  • Autóipari tapasztalat, illetve minőségirányítási eszközök ismerete előny (APQP, FMEA, PPAP)

Amit kínálunk
  • Változatos feladatok
  • Szakmai- és személyes fejlődés lehetősége
  • Letelepedés és munkába járás támogatása
  • Kulturált munkakörnyezet

Jelentkezzen erre a pozícióra:

További elérhető pozíciók

Csaba Metál ZRt. • 2023 • minden jog fenntartva Csaba Metál Zrt.