+36 66 430 881

Csaba Metál Zrt.

Gépkezelő (betanított munka)

Feladatai:
  • NC megmunkáló gépek kezelése, kiszolgálása és napi karbantartása.
  • A betanított munkafolyamatok elvégzése munkautasítások alapján.
  • A betanított ellenőrzési műveletek elvégzése ellenőrzési utasítások alapján.
  • Minden egyéb feladat, amit közvetlen felettese utasításba ad.
  • Kötelessége a munkahelyi egészségvédelem és biztonság-, valamint a környezetközpontú    irányítási rendszerekkel kapcsolatos ismertetett feladatok elvégzése, munkavégzés során ezen szempontok betartása.

Amit kínálunk:
  • teljesítményösztönző rendszer próbaidő után
  • pótlékok: délutáni, hétvégi
  • útiköltség támogatás vidékről bejárás után (bérlet 86%, autó 15Ft/km)

Amit kérünk:
  • előny a CNC gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • önéletrajz a munkaugy@csabametal.hu email címre

Jelentkezzen erre a pozícióra:

További elérhető pozíciók

Csaba Metál ZRt. • 2023 • minden jog fenntartva Csaba Metál Zrt.